Ko-ken 16101M-27X450NM 3/4 Sq. Dr. Torsion Bar 27mm x 450Nm Length 280mm
KO-KEN USA
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
16101M-27X450NM-KOKEN
UPC:
Availability:
In Stock
Weight:
2.73 LBS
Adding to cart… The item has been added
Product Overview
Reviews
Save 10% on your first order when you become an IMS member!