Ko-ken 16101M-24X180NM 3/4 Sq. Dr. Torsion Bar 24mm x 180Nm Length 235mm
KO-KEN USA
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
16101M-24X180NM-KOKEN
UPC:
Availability:
In Stock
Weight:
1.88 LBS
Adding to cart… The item has been added
Product Overview
Reviews
Save 10% on your first order when you become an IMS member!